Rreth nesh

Kush jemi?

Ne jemi kompania e parë e shitjeve online për çdo artikull bujqësor në Shqipëri.

Fillimet e kompanisë në tregëtinë e sektorit bujqësor datojnë qysh në 1992,kohë kur administratori Fejzo Xhanari hapi njërin prej dyqaneve të para me artikuj bujqësore në Shqipëri. Tashmë mbas shumë vitesh eksperiencë vendosëm të kalojmë tregëtinë fizike në një tjetër dimension,atë online.Kompania është e licensuar dhe specializuar edhe në realizimin e shërbimit të dezinfektimit, dezinsektimit, deratizimit (DDD) të ambjenteve publike dhe private në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë.

Të gatshëm t’ju shërbejmë kudo që të ndodheni brenda pak orëve dhe njëkohësisht të sigurojmë çmimet më të lira për pothuajse gjithçka të nevojshme për ju në sektorin e agrikulturës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *